Ai nevoie de și mai mult cash pentru capital de lucru?

Acum poți accesa finanțări de până la 240,000 RON,
cu aplicare 100% online!

credit capital de lucru

Cum poți beneficia
de această promoție pentru capital de lucru?

Îți putem acorda credite pentru capital de lucru de până la 240,000* RON, dacă:

Documente necesare:

* Un credit cu garanție EaSI poate avea o valoare de maxim 120.000 RON. Un client poate contracta mai multe credite pentru care să beneficieze de garanția EaSI, cu condiția ca suma totală împrumutată pentru fiecare credit să fie de maxim 120,000 RON.

... sau contactează consilierul Filbo
pentru mai multe detalii

Daniela Petran

Regional Manager - zonele de Centru și Vest ale României

📲  Telefon: 0731.190.081
📧 Email: daniela.petran@omro.ro

Daniel Moise

Regional Manager - zonele de Sud și Est ale României

📲  Telefon: 0783.113.225
📧 Email: daniel.moise@omro.ro

Eva Menyart

Consilier Senior Microfinanțare - Mureș, Harghita, Bistrița, Cluj

📲  Telefon: 0734.889.787
📧 Email: eva.menyhart@omro.ro

Noemi Sipoș

Consilier Senior Microfinanțare - Mureș, Harghita, Bistrița, Cluj

📲  Telefon: 0723.590.992
📧 Email: noemi.sipos@omro.ro

Ionela Vraciu

Șef Agenție - Bacău, Neamț, Vaslui, Iași,
Suceava

📲  Telefon: 0787.729.300
📧 Email: ionela.vraciu@omro.ro

Raul Fazakas

Consilier Microfinanțare - Timiș, Arad, Caraș Severin, Hunedoara



📲  Telefon: 0783.023.355
📧 Email: raul.fazakas@omro.ro

Lucian Andreas

Consilier Microfinanțare - Brașov, Sibiu, Covasna



📲  Telefon: 0726.122.030
📧 Email: lucian.andreas@omro.ro

Bogdan Ioana

Consilier Microfinanțare - București, Ilfov, Dâmbovița, Argeș, Prahova, Ialomița, Giurgiu, Călărași, Constanța

📲  Telefon: 0727.738.779
📧 Email: bogdan.ioana@omro.ro

Valentin Floricica

Consilier Microfinanțare - București, Ilfov, Dâmbovița, Argeș, Prahova, Ialomița, Giurgiu, Călărași, Constanța

📲  Telefon: 0726.122.030

📧 Email: valentin.floricica@omro.ro

De ce Filbo?

Alte soluții de finanțare

Cum poate să te ajute
o finanțare de la Filbo

Te putem ajuta cu o finanțare pentru:

Home » Creditul extra capital de lucru